نگاه کردن به تعطیلی سراسر کشور اخبار فرهنگی و هنری

نگاه کردن به: تعطیلی سراسر کشور اخبار فرهنگی و هنری

مردم این شب‌ها مرا در۲ نقش متفاوت می‌بینند / شبنم قلی‌خانی

به گزارش فارس، شبنم قلی خانی متولد سال ۱۳۵۶ در پایتخت کشور عزیزمان ایران هست. وی در دانشگاه رشته تئاتر خوانده و چندین سال است که عضو هیات علمی دانشگا..

ادامه مطلب

پوستر ترکیه‌ای «جن زیبا» رونمایی شد

به گزارش ایلنا، مهرداد فرید (تهیه کننده فیلم جن زیبا)، با اشاره آخرین اوضاع فیلم جن قشنگ گفت: خود ما علاقه داریم که بعد از آخر جام جهانی فوتبال فیلم ..

ادامه مطلب

هنگامی که «اِبی» سوژه می‌شود ، تصویر خواننده لس‌آنجلسی روی پوستر نمایشگاه چه می‌کند؟

زرتشت رحیمی (نقاش)، مجموعه‌ای از آثار سه سال گذشته خود را در مجموعه‌ای متشکل از ۱۲ اثر به نمایش گذاشته هست. آثار او موضوعاتی همچون مسایل فرهنگی و اجت..

ادامه مطلب

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (618)

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ه..

ادامه مطلب

تصویر ، سکانسی باعشق از مهناز افشار و بهرام رادان

ایران | بهرام رادان | مهناز افشار | سینمای ایران | اخبار فرهنگی و هنری سکانسی باعشق از مهناز افشار و بهرام رادان / عکس عبارات مهم :..

ادامه مطلب

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (494)

در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه‌های اجتماعی یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و چهره‌ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مر..

ادامه مطلب

تعطیلی سینماها در شب‌های قدر

سخنگوی شورای صنفی نمایش از تعطیلی کامل سینماهای سراسر کشور به احترام شب‌های قدر و شهادت حضرت علی (ع)خبر داد. تعطیلی سینماها در شب های قدر ..

ادامه مطلب