نگاه کردن به تعطیلی سراسر کشور اخبار فرهنگی و هنری

نگاه کردن به: تعطیلی سراسر کشور اخبار فرهنگی و هنری

دنیا با فروریزی برجام آینده خوفناک خواهد داشت / صالحی

رییس شرکت انرژی اتمی گفت: اتحادیه اروپا و دیگر کشورهای حامی برجام در وقت مورد نیاز مخالفت عملی خود را با آمریکا به اجرا نگذارند، با فروریزی برجام من..

ادامه مطلب

همه اعضای جامعه بین المللی موظفند در برابر بی‌اعتنایی آمریکا به حکومت قانون بایستند / ظریف

در ادامه رایزنی‌های وزارت امور خارجه ایران، با سایر کشورها در خصوص اقدام غیرقانونی و یکجانبه دولت آمریکا از جمله در خروج از برجام، وزیر امور خارجه طی نا..

ادامه مطلب

با مقامات کشور عزیزمان ایران در تماس بوده‌ایم/ اتحادیه اروپا اعتراض‌ها در کشور

مسوول سیاست خارجی اتحادیه اروپا با اعلام اینکه این اتحادیه اعتراض‌ها در کشور عزیزمان ایران را به دقت دنبال می‌کند، گفت: حقوق بشر همواره یکی از مباحث کلیدی د..

ادامه مطلب

اجرای کامل و دقیق برجام، آزمون مهمی جهت سایر همکاری‌ها در عرصه بین المللی است

روسای جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران و فرانسه در تماسی تلفنی راجع به مهمترین مسایل دوجانبه ، منطقه ای و بین المللی گفت و گو و تبادل نظر کردند. ..

ادامه مطلب

نشانه مهم تیلرسون در سفر به خلیج فارس

لوبلاگ نوشت: حدودا پنج ماه بعد از اینکه ائتلاف چهارجانبه – بحرین، مصر، عربستان سعودی و امارات- علیه قطر منجر به قطع روابط دیپلماتیک و اقتصادی با دوحه شد، ..

ادامه مطلب

توانمندی دفاعی ایجاد کرده‌ایم تا صدام دیگری به فکر تجاوز به کشور عزیزمان ایران نیفتد / ظریف

محمد جواد ظریف در مقاله‌ای در نشریه آتلانتیک تاکید کرد: توانمندی بومی دفاعی ایجاد کرده‌ایم تا در آینده صدام دیگری به فکر تجاوز به کشور عزیزمان ایران ..

ادامه مطلب

من فکر نمی کنم آمریکا تحریمی داشته باشد که علیه کشور عزیزمان ایران وضع نکرده باشد / ظریف

وزیر خارجه کشور عزیزمان ایران گفت آمریکا همه تحریم های ممکن را اعمال کرده است ولی نتیجه مورد نظر آنها را نداشته است.  ظریف: من فکر نمی کنم آم..

ادامه مطلب

ایران از توسعه روابط با کشورهای آمریکای لاتین در همه عرصه ها استقبال می کند / روحانی

رییس جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران همکاری کشورهای مستقل را جهت دستیابی به اهداف یکسان مهم دانست و با تاکید بر علاقه‌مندی پایتخت کشور عزیزمان ایران ج..

ادامه مطلب

عکس) + دیدار نخست وزیر عراق با روحانی (

به گزارش تسنیم، حیدرالعبادی نخست وزیر عراق که صبحگاه امروز به پایتخت کشور عزیزمان ایران سفر کرده است با حجت الاسلام حسن روحانی مدیر جمهوری اسلامی کشو..

ادامه مطلب