نگاه کردن به تعطیلی سراسر کشور اخبار فرهنگی و هنری

نگاه کردن به: تعطیلی سراسر کشور اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات استقلال سال خوبی را در پیش رو دارد/ جهت فوتبال کشور عزیزمان ایران غم ما را فرا می‌گیرد ، منصوریان

به گزارش ایسنا، علی رضا منصوریان در حاشیه اردوی آبی پوشان در ارمنستان گفت: شرایط بسیاری خوبی در اردوی ارمنستان داریم و از مدیرعامل باشگاه، آقای افتخاری جهت این

استقلال سال خوبی را در پیش رو دارد/ جهت فوتبال کشور عزیزمان ایران غم ما را فرا می‌گیرد ، منصوریان

منصوریان: استقلال سال خوبی را در پیش رو دارد/ جهت فوتبال کشور عزیزمان ایران غم ما را فرا می گیرد

عبارات مهم : ایران

سرمربی استقلال از شرایط تیمش در ارمنستان ابراز رضایت کرد.

به گزارش ایسنا، علی رضا منصوریان در حاشیه اردوی آبی پوشان در ارمنستان گفت: شرایط بسیاری خوبی در اردوی ارمنستان داریم و از مدیرعامل باشگاه، آقای افتخاری جهت این اردو تقدیر می کنم. ما فصل گذشته نیز در این مکان اردو داشتیم ولی امسال تفاوت هایی نسبت به گذشته دارد و امسال تجربه بهتری نسبت به سال گذشته داریم.

استقلال سال خوبی را در پیش رو دارد/ جهت فوتبال کشور عزیزمان ایران غم ما را فرا می‌گیرد ، منصوریان

فصل گذشته اوایل فصل بود و کامل تیم را نمی شناختیم ولی امروز شاکله تیم را حفظ کردیم و شرایط خوبی در ارمنستان داریم. اگر نگاه کنید هشت زمین آماده و یک زمین چمن مصنوعی مناسب نیز وجود دارد. همچنین سالن بدنسازی و استخر خوب نیز در این مکان جهت ما فراهم است و فواصلی کمتر از یک دقیقه میان امکانات متفاوت کمپ وجود دارد.

او ادامه داد: باید از اینجا نهایت استفاده را ببریم. تلاش کردیم امسال شاکله تیم را حفظ کنیم و ۳-۴ ستاره و ۵-۶ جوان با قرارداد بلند مدت جهت استقلال جذب کردیم. همه قراردادها بالای پنج سال است و احساس خوبی نسبت به تیم امسال دارم. در خط هافبک، داریوش شجاعیان و مجتبی جباری را جذب کردیم و در خط دفاع ۲-۳ جوان و پژمان منتظری به ما اضافه شدند که پژمان یک بازیکن بین المللی و بسیار با تجربه هست. در خط حمله نیز سجاد شهباززاده بعد از یک سال به استقلال برگشت و حسن بیت سعید را نیز به تیم اضافه کردیم.

به گزارش ایسنا، علی رضا منصوریان در حاشیه اردوی آبی پوشان در ارمنستان گفت: شرایط بسیاری خوبی در اردوی ارمنستان داریم و از مدیرعامل باشگاه، آقای افتخاری جهت این

منصوریان افزود: در خط حمله نیز جوانانی را به تیم اضافه کردیم که سرآمد آنها مهدی قائدی است که روزهای خوبی را در تیم پشت سر می گذارند. قائدی با وجود سن و سال کم به خوبی توانسته در دل بازیکنان جا باز کند و همه او را دوست داریم. البته از همه جوانان راضی هستیم. در این اردو خیلی خوب تمرین می کنیم و از این عنوان بسیار راضی هستم. سرآمد همه این اتفاقات خوب حضور میک مک درموت بود که سالها علاقه داشتم او در کنار ما حضور داشته باشد و مسئول امور بدنسازی باشد.

این اتفاق نیز به جز کمک مدیرعامل کلوب ممکن نبود و با کمک ایشان میک از امارات به کشور عزیزمان ایران آمد. شرایط استقلال در نهایت بسیار خوب است و تمرینات بسیار خوبی را انجام می دهیم. یک بازی دوستانه در پایتخت کشور عزیزمان ایران انجام دادیم با نساجی که یک تیم بسیار خوب بود و یک تیم لیگ یکی خیلی نیرومند محسوب می شود و شانس اول جهت افزایش به لیگ برتر است.

سرمربی استقلال ادامه داد: در ارمنستان نیز چون تیم ها درگیر مسابقه های مقدماتی یورو هستند، جهت همین مجبور شدیم یک بازی درون تیمی برگزار کنیم. روز اول یک بازی ۴۵ دقیقه ای و بازی دوم ۶۰ دقیقه ای بود و بسیار محکم با حضور یک تیم داوری رسمی برگزار شد. خیلی بازی خوب و با کیفیتی انجام شد و پیغام خوب این بازی این بود که جباری ۴۵ دقیقه جهت استقلال به میدان رفت. امیدوارم شرایط خوب این بازیکن را به لحاظ بدنی حفظ کنیم. او این روزها در کنار ما بدنسازی انجام می دهد. فکر می کنم در نهایت سال خوبی با این بازیکنان داشته باشیم.

استقلال سال خوبی را در پیش رو دارد/ جهت فوتبال کشور عزیزمان ایران غم ما را فرا می‌گیرد ، منصوریان

او افزود: سه بازیکنی که جذب کردیم، یعنی مجتبی جباری، پژمان منتظری و سجاد شهباززاده سابقه حضور در این تیم را در کارنامه خود دارند و مساله ای با آنها بر سر پرسشها تاکتیکی یا برخورد با مردم و هواداران نداریم. فضا جهت این بازیکنان، تازه نیست و بسیار با تجربه هستند. مابقی نیز جوانانی هستند که جهت آینده استقلال بسیار مورد نیاز اند و هیچکدام قراردادهایی کمتر از پنج سال ندارند. بیت سعید نیز بازیکن استقلال صنعتی خوزستان است و با فضای استقلال و هواداران آشنا است و فوق العاده استقلالی است.

وقتی با او صحبت می کنید، متوجه می شوید که چه اندازه مشتاق است که لیگ شروع شود. با دیگر بازیکنان نیز تلاش کردیم نقاط ضعف تیم را پوشش بدهیم. داریوش شجاعیان که یک ستاره است را کاملا با برنامه جذب کردیم و در مجموع در بحث خریدها بافایده کار کردیم و تنها سه خروجی داشتیم و چهار ستاره نیز جذب کردیم.

به گزارش ایسنا، علی رضا منصوریان در حاشیه اردوی آبی پوشان در ارمنستان گفت: شرایط بسیاری خوبی در اردوی ارمنستان داریم و از مدیرعامل باشگاه، آقای افتخاری جهت این

همچنین شش جوان اضافه کردیم تا آینده استقلال تامین شود. تیم «ب» هم تشکیل شد و محمد نوازی هدایت آن را بر عهده گرفت. تیم «ب» حمایت کامل تیم بزرگسالان را دارد و اگر به این بازیکنان جوان شانس بازی کمی رسید، در تیم «ب» وقت کامل بازی خواهند داشت تا شرایط در سال های آینده به این شکل نباشد که همواره به دنبال جذب ستاره با مبالغ مسئله دار باشیم.

منصوریان که با سایت کلوب استقلال گفت وگو می کرد، اضافه کرد: مک درموت فعال و با انرژی در تمرینات حضور دارد. میک اهل جنوب ایرلند است و خیلی خون گرم و صمیمی است.

استقلال سال خوبی را در پیش رو دارد/ جهت فوتبال کشور عزیزمان ایران غم ما را فرا می‌گیرد ، منصوریان

رفتار او بسیار عاطفی و دوستانه است و با همه تیم خیلی رفیق هست. ۳-۴ سال در تیم کارلوس کی روش با او همکار بودم ولی در نهایت با توجه به امکاناتی که کلوب النصر به او داد، از کشور عزیزمان ایران رفت لیکن خانواده اش در امارات هستند. او دو دختر و دو پسر دارد و مجبور بود که کشور عزیزمان ایران را ترک کند و پیش خانواده اش باشد ولی با او مشورت کردم تا او را به کادرفنی استقلال اضافه کنم. سال گذشته موفق نشدم ولی امسال به یک نقطه یکسان رسیدیم.

او ادامه داد: شرایط خوبی را جهت میک فراهم کردیم ولی از نظر مالی نتوانستیم مانند اماراتی ها جهت او دستمزد فراهم کنیم. با این وجود کشور عزیزمان ایران جهت او یک شرایطی دارد که با امارات متفاوت هست. در استقلال هم دستیار و هم بدنساز است ولی در امارات مسئول آکادمی و بدنساز بود.

بسیار فعال و با انرژی است و حتی از من که عضو فعالی هستم نیز فعال تر هست. بااهمیت ترین مساله این است که کل تیم او را دوست دارند. بعضی اوقات فکر می کنم مانند خود ما فرزند پایتخت کشور عزیزمان ایران است و خیلی با ما رفیق است و رفتارهایی دارد که فکر نمی کنید او یک عضو خارجی هست. میک خیلی با علم و دانش است و در متد ریموند جز پنج مربی برتر دنیا محسوب می شود. به نظرم عالی ترین ابزار ما جهت سال تازه است.

ما در این نقطه نگرانی داشتیم ولی با حضور میک خیلی اوضاع ما مطلوب شد. تلاش می کنیم نهایت دوستی و برادری را با او داشته باشیم و نهایت استفاده از دانش این مربی نیز به وسیله کادرفنی ما انجام می گیرد.

سرمربی استقلال اضافه کرد: از حضور در ایروان بسیار راضی هستیم. در یک قسمت، سه زمین است و در قسمت دیگری نیز سه زمین وجود دارد. همچنین دو زمین نیز در منطقه بالایی است که تعداد زمین ها را به عدد هشت می رساند. امکانات هتلی بسیار خوبی دارد و سالن بدنسازی، استخر و رستوران مناسبی دارد.

همچنین باید از سفارت جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران در ارمنستان و آقای سجادی تقدیر کنم که یک آشپز در اختیار ما قرار دادند تا بازیکنان مسئله غذایی نداشته باشند. هنگامی که به این مجموعه نگاه می کنیم از حضور در این مکان خوشحال می شویم ولی جهت فوتبال کشور عزیزمان ایران غم ما را فرا می گیرد لیکن تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران چنین کمپی ندارد و تیم های بزرگ پایتخت نیز چنین کمپی ندارند. استقلال در پایتخت کشور عزیزمان ایران دغدغه زمین دارد و به دنبال یک زمین هستیم تا فقط صاف باشد و بتوانیم کار تاکتیکی انجام دهیم.

از حضور در اینجا جهت تمرینات بدنسازی خوشحالم ولی 10 روز دیگر اینجا را ترک می کنیم. اگر بتوانیم از هیاهوی اطراف تیم های بزرگ کم کنیم و به دنبال پرسشها سخت افزاری برویم، خیلی سریع موفق خواهیم شد. کمترین خواسته تیم های بزرگ و تیم های ملی همین عنوان هست. ما هشت زمین نمی خواهیم و تنها دو زمین کافی است تا بتوانیم با این امکانات، تمرینات تاکتیکی انجام بدهیم. ما تا زمانی که نتوانیم این کارها را انجام بدهیم، همواره باید افسوس کمپ ارمنستان و دیگر کمپ ها را بخوریم.

منصوریان در آخر افزود: طبق صحبت های انجام شده، 19 تیرماه با پارس جنوبی جم بازی دوستانه خواهیم کرد.

واژه های کلیدی: ایران | استقلال | استقلال | ارمنستان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs