نگاه کردن به تعطیلی سراسر کشور اخبار فرهنگی و هنری

نگاه کردن به: تعطیلی سراسر کشور اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی ضعیفان بیمار دل می‌گویند به جای مقاومت مذاکره کنیم / امام جمعه تهران

امام جمعه موقت پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: آنچه مایه تعجب است این است که بعضی ضعیفان بیمار دل می‌گویند آمریکا نیرومند است و کشور عزیزمان ایران قدرت مقابله ند

ضعیفان بیمار دل می‌گویند به جای مقاومت مذاکره کنیم / امام جمعه تهران

امام جمعه تهران: ضعیفان بیمار دل می گویند به جای مقاومت مذاکره کنیم

عبارات مهم : ایران

امام جمعه موقت پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: آنچه مایه تعجب است این است که بعضی ضعیفان بیمار دل می گویند آمریکا نیرومند است و کشور عزیزمان ایران قدرت مقابله ندارد و دست از مقاومت بردارد و سازش و مذاکره کند.

به گزارش فارس، آیت الله موحدی کرمانی خطیب این هفته نماز جمعه تهران، طی سخنانی در خطبه های نماز جمعه اطراف لزوم حفظ آبروی افراد گفت: رسانه ها و روزنامه ها مراقب باشند آبروی افراد را نبرند و کلمه ای نگویند که موجب سقوط فرد شود. حتی اگر درست باشد ما مجاز به پرده دری نیستیم بلکه باید پرده پوش باشیم. آدم هایی که رشوه و ربا و مال حرام می خورند و افرادی که در مسند قدرت ظلم و ستم می کنند، به یاد قیامت نیستند.

ضعیفان بیمار دل می‌گویند به جای مقاومت مذاکره کنیم / امام جمعه تهران

وی با تبریک آزادسازی موصل، اظهار داشت: خبر این پیروزی این است که اگر مردم مظلوم در برابر ستمگران قیام کنند خدا آنها را یاری می کند. دیدیم که پلیس فدرال عراق اعلام کرد در جریان آزادسازی موصل بیش از هزار تکفیری داعشی کشته شد و 10 ها دستگاه ماشین بمب گذاری شده است منهدم گردید. همچنین اعلام کرده بودند بیش از 28 هزار داعشی کشته و 4 هزار نفر از آنها در طول جنگ در عراق دستگیر شده است بودند.

موحدی کرمانی تاکید کرد: در میان این داعشی ها اتباع 86 کشور دنیا حضور داشتند. 9 هزار نفر از آسیا، 3 هزار نفر از عربستان، 4 هزار نفر از تونس و مابقی از سایر کشورها.

امام جمعه موقت پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: آنچه مایه تعجب است این است که بعضی ضعیفان بیمار دل می‌گویند آمریکا نیرومند است و کشور عزیزمان ایران قدرت مقابله ند

امام جمعه موقت پایتخت کشور عزیزمان ایران با اشاره به سالروز سرکوب قیام مردم علیه کشف حجاب در مسجد گوهرشاد گفت: مسئله حجاب مسئله بسیار مهمی است و هم با دین ارتباط دارد وهم سیاست واستقلال کشور. هنگامی که دنیا بنگرد در کشور عزیزمان ایران حجاب مورد توجه است قضاوت می کند که این مردم متدین و پایبند دین هستند. بنابراین به سادگی نمی شود به این مردم آسیب رساند ولی اگر ببیند بدحجابی مرسوم شده، اینطور فکر نمی کند.

وی افزود: می گویند در بعضی جاها کشف حجاب صورت گرفته و در بعضی ماشین ها چیزی شبیه کشف حجاب وجود دارد. فضای داخل اتومبیل فضای شخصی نیست که کسی بگوید به آن چه کار دارید. خیر همه مردم از پشت شیشه ماشین ساکنین آن را می بینند بعد این فضا یک فضای عمومی است و نیروی انتظامی باید بر اساس قانون و با قاطعیت با چنین افرادی برخورد کند.

موحدی کرمانی ادامه داد: حضرت آیت الله مکارم هم فرمودند فضای داخل ماشین فضای عمومی هست. البته چه بسا بی حجابان آدم های نجیبی باشند ولی این نتیجه فرهنگ غلط خانواده هایشان است و باید بدانند که قیامتی هم در کار است و با این کارشان استقلال کشور و عزت انقلاب را از بین می برند و بر دشمن ایجاد طمع می کنند و من از نیروی انتظامی تقدیر می کنم که نسبتا در این خصوص خوب عمل کرده است.

ضعیفان بیمار دل می‌گویند به جای مقاومت مذاکره کنیم / امام جمعه تهران

وی در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه آمریکا روز به روز بر جنایاتش می افزاید، گفت: حمایت از اسرائیل و قاتلین مردم دنیا جهت آمریکا راحت و عادی شده است و تحریم ها را مرتب اضافه می کند که جای تعجب ندارد. ماهیت آمریکا ماهیت کثیفی است.

امام جمعه موقت پایتخت کشور عزیزمان ایران تصریح کرد: آنچه مایه تعجب است این است که بعضی ضعیفان بیمار دل می گویند آمریکا نیرومند است و کشور عزیزمان ایران قدرت مقابله ندارد و دست از مقاومت بردارد و سازش و مذاکره کند. اینها وعده های قطعی قرآن را یا ندیده اند یا به آن باور ندارند. در حالی که پیروزی دست خداست.

امام جمعه موقت پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: آنچه مایه تعجب است این است که بعضی ضعیفان بیمار دل می‌گویند آمریکا نیرومند است و کشور عزیزمان ایران قدرت مقابله ند

موحدی کرمانی تاکید کرد: مردها و دنیا بدانند که ما بسیار مقتدریم و رهبری توانا، شجاع، مقتدر و با عزم نیرومند داریم. زمانی که پوتین از فرودگاه به سمت پایتخت کشور عزیزمان ایران می آمد مستقیما به دیدار رهبری می رود و شیفته ایشان می شود.

وی ادامه داد: ما نیروهای مسلح خستگی ناپذیر، مقتدر، پرتلاش، قدرتمند و پای کاری داریم. ما سپاهی داریم که با موشک خود دل دشمن را لرزاند.

ضعیفان بیمار دل می‌گویند به جای مقاومت مذاکره کنیم / امام جمعه تهران

امام جمعه موقت پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: به گزارش خبرگزاری فارس اندیشکده صهیونیستی بگین سادات اطراف حملات موشکی کشور عزیزمان ایران به دیرالزور و داعش در سوریه نوشت کشور عزیزمان ایران با این حمله موشکی قدرت نمایی کرد، کشور عزیزمان ایران نیرویی همتراز روسیه و آمریکاست و می تواند صدها کیلومتر آن طرف مرزهایش اعمال قدرت کند. اینها را یک اندیشکده صهیونیستی می گوید.

موحدی کرمانی با بیان اینکه قلوب آزادگان و مستضعفان دنیا با کشور عزیزمان ایران است گفت: اگر آمریکا دست از پا اشتباه و عزم کشور عزیزمان ایران کند، مرکزی سالم جهت آمریکا در دنیا باقی نخواهد ماند. آمریکا می پندارد با فشار اقتصادی بر مردم کشور عزیزمان ایران می تواند مردم را خسته و برابر نظام قرار دهد. غافل از اینکه مردم کشور عزیزمان ایران 36 سال است مقاومت کردند و خسته نشدند و هر نوع فشاری را تحمل می کنند. البته مسئولین باید به حل پرسشها بپردازند.

وی تاکید کرد: مردم ذره ای به آمریکا و هم پیمانانش و حرفش اعتماد ندارند و سابقه خیانت آمریکا را خوب می دانند. در برجام که بنا بود تحریم ها یکجا برداشته شود می بینیم که مدام به آن اضافه می شود.

امام جمعه موقت پایتخت کشور عزیزمان ایران در بخش دیگری از سخنانش اظهار داشت: نظام باید مسئله سپرده های مردم را هر چه سریعتر در مؤسسات مالی حل کند. این عنوان مهمی است و به اعتماد مردم به نظام و دولت ارتباط دارد. مسئولین باید این اعتماد را حفظ کنند. مردم هنگامی که می بینند مؤسسه ای جلوی چشم دولت فعال است می گویند حتما مجوز این کار را دارد.

موحدی کرمانی در آخر اظهار داشت: رشوه و ربا ترساندن بزرگی جهت کشور هست. اینکه فردی در بانک پول می گذارد و می گوید اینقدر سود می گیرم این ربای خالص هست. باید در این خصوص به بیانات شورای نگهبان توجه کرد.

واژه های کلیدی: ایران | ماشین | آمریکا | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs