نگاه کردن به تعطیلی سراسر کشور اخبار فرهنگی و هنری

نگاه کردن به: تعطیلی سراسر کشور اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار اجتماعی بلیت گران نخرید ، ظرفیت تکمیل نشده

آخرین اوضاع ظرفیت شرکت‌های هواپیمایی جهت پروازهای نجف و بغداد نشان‌دهنده آن است که هنوز تعدادی از پروازها امکان خرید بلیت دارند و نرخ‌ها نیز زیاد کردن جدی را پش

بلیت گران نخرید ، ظرفیت تکمیل نشده

ظرفیت تکمیل نشده/ بلیت گران نخرید

عبارات مهم : بغداد

آخرین اوضاع ظرفیت شرکت های هواپیمایی جهت پروازهای نجف و بغداد نشان دهنده آن است که هنوز تعدادی از پروازها امکان خرید بلیت دارند و قیمت ها نیز زیاد کردن جدی را پشت سر نگذاشته اند.

به گزارش ایسنا، همان طور که پیش از این شرکت هواپیمایی کشوری اعلام کرده بود، جز سامانه های مجاز که امکان فروش بلیت، سفرهای اربعین را دارند هیچ یک از سایت های مجازی مجوزی جهت فروش بلیت پرواز اربعین دریافت نکرده اند و مسافران باید جهت خرید بلیت تنها به آژانس های مجاز مراجعه کنند.

بلیت گران نخرید ، ظرفیت تکمیل نشده

پیگیری خبرنگار ایسنا نشان می دهد هنوز تعدادی از پروازهای ایرانی به مقصد نجف و بغداد در روزهای منتهی به اربعین حسینی ظرفیت پذیرش مسافر تازه دارند و قیمت ها نیز طبق مصوبات شرکت هواپیمایی اجرایی می شود.

رضا جعفرزاده مدیرکل روابط عمومی شرکت هواپیمایی کشوری در گفت وگو با ایسنا بار دیگر تاکید کرد که مسافران متقاضی سفر را عتبات عالیات باید جهت خرید بلیت به آژانس های مجاز مراجعه کنند و در صورت برخورد با هر گونه قیمت بالاتر مراتب شکایت خود را به این شرکت اعلام کنند.

آخرین اوضاع ظرفیت شرکت‌های هواپیمایی جهت پروازهای نجف و بغداد نشان‌دهنده آن است که هنوز تعدادی از پروازها امکان خرید بلیت دارند و نرخ‌ها نیز زیاد کردن جدی را پش

مقصود اسعدی سامانی دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی نیز به ایسنا خبر داد که همچنان پروازهای اربعین جهت مسافران ایرانی جای خالی دارد و قیمت ها مانند قیمت مصوب در نظر گرفته شده است فروخته می شود.

وی با بیان اینکه در صورت برخورد با قیمت بالاتر از یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان تنها دو امکان وجود دارد، اظهار کرد: یکی از موضوعاتی که مسافران باید به آن توجه داشته باشند، بالاتر بودن قیمت بلیت پروازهای بیزینس در قیاس با پروازهای کلاس معمولی است ولی در غیر این صورت ایرلاین ها آمادگی دارند با هر گونه گرانفروشی بلیت در این ایام برخوردی جدی داشته باشند.

با وجود آنکه هنوز مسئله اوج بودن قیمت خدمات فرودگاهی در فرودگاه نجف حل نشده ولی فعلا ایرلاین های ایرانی پروازهای خود را به دو شهر نجف و بغداد ادامه می دهند و به نظر می رسد تصمیمات قطعی در این زمینه به بعد از ایام اربعین موکول شود.

بلیت گران نخرید ، ظرفیت تکمیل نشده

واژه های کلیدی: بغداد | اربعین | ایرانی | مسافران | اربعین حسینی | شرکت هواپیمایی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs